سوالات متداول

1- آیا قیمت های سایت به روز است؟

ج: بله، قیمت های سایت هر ساعت از روی نرخ طلای اتحادیه به روز می شود.

2- چرا بعضی سفارشها زمان ارسال طولانی تری دارند ؟ ارسال 3 تا 7 روزه یعنی چی؟

ج: بعضی کالاها باید در پروسه ساخت قرار بگیرد و به طور کامل آماده نیست. در این صورت با پرداخت 80% از قیمت محصول بعنوان بیعانه، سفارش شما ثبت شده و با رنگ و سایز و سنگ و بقیه موارد دلخواه شما در پروسه ساخت قرار میگیرد. بنا به نوع کالا سه تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و به دست شما برسد.اگر برای زمان تحویل دقیق سفارش خود سوال و ابهامی دارید حتما با شماره پشتیبانی سایت ۰۹۳۰۱۳۷۸۰۱۷ تماس حاصل فرمایید. و تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا زمان آماده سازی محصول و رسیدن آن به دست شما به حداقل برسد. این پروسه حداقل سه روز کاری و حداکثر هفت روز کاری زمان می برد.

3- وزن و قیمت تقریبی یعنی چه ؟ وزن و قیمت نهایی چه فرقی با وزن و قیمت تقریبی دارد؟

ج: کالاهایی که باید در پروسه ساخت قرار بگیرد با وزن تقریبی در سایت تعریف شده اند و وزن دقیق آنها بعد از ساخت مشخص میشود، و در فاکتور نهایی مشتری ثبت می شود و قیمت نهایی نیز بر اساس وزن دقیق بعد از ساخت محاسبه می شود.
* وزن نهایی حداکثر ده درصد با وزن اعلام شده در سایت اختلاف دارد که می تواند کمتر یا بیشتر شود.

4. برای کالاهای سفارشی که بعد از سه تا هفت روز آماده میشود قیمت بر اساس روز ثبت سفارش محاسبه میشود یا روز ساخته شدن سفارش؟

ج: قیمت بر اساس روز تحویل محاسبه می گردد.

توضیح: مبلغ بیعانه هشتاد درصد قیمت کل بوده که برای ثبت سفارش توسط مشتری پرداخت می شود و اصل مبلغ در روز تحویل تسویه می گردد. به همین علت، قیمت نهایی بر اساس قیمت طلا در روز تحویل محاسبه می گردد. اگر مایلید که طلا را به قیمت روز سفارش خریداری بفرمایید، لطفا با پشتیبان سایت ما تماس بگیرید تا مبلغ کل سفارش را پرداخت بفرمایید و فاکتور بر اساس قیمت روز سفارش برای شما صادر شود. فقط توجه داشته باشید که بعد از ساخت طلا وزن و قیمت نهایی ممکن است کمی تفاوت داشته باشد که در این صورت مابالتفاوت آن محاسبه شده و به اطلاع شما می رسد.

5. ارسال به چه صورت انجام میشود؟

ج: ارسال برای مناطق بیست و چهارگانه تهران توسط پیک خود ما و برای شهرستان توسط پست پیشتاز انجام می گیرد. هزینه ارسال رایگان و بر عهده ماست. اگر به جز شرایط فوق ارسال به طریق دیگری به خواست مشتری انجام شود هزینه آن بر عهده مشتری است.

6. چگونه از رسیدن سفارش به آدرس مان مطمین شویم؟

ج: تمام بسته هایی که برای شهرستان پست می شود بیمه میگردد. ارسال برای تهران نیز توسط پیک امین ما انجام میشود.

7. اگر در زمان ارسال کسی برای تحویل سفارش نباشد چه میشود؟

ج: قبل از ارسال با مشتری تماس گرفته میشود و هماهنگی های لازم انجام میشود. در این صورت اگر در زمان تحویل کالا مشتری برای گرفتن بسته حاضر نباشد، کالا برگشت میخورد و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری است.

8. اگر برای تحویل گرفتن بسته محدودیتی از نظر زمان یا بقیه موارد داشته باشم چطور هماهنگ کنم؟

ج: با شماره پشتیبانی ۰۹۳۰۱۳۷۸۰۱۷ تماس گرفته و موارد را هماهنگ کنید.