راهنمای خرید از آریا زرین

بعد از انتخاب محصول دلخواه خود حتما با پشتیبانی سایت هماهنگ نمایید. بعضی از کالاها در انبار موجود بوده و قیمت و وزن آن به طور دقیق مشخص می باشد و ارسال آن همانروز یا فردا صبح انجام میشود. کالاهایی که موجود نیست بسته به نوع کار از سه تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و به دست شما برسد. در این حالت ابتدا پیش فاکتور صادر شده و مبلغ بیعانه توسط کاربر پرداخت میگردد پس از تکمیل ساخت، فاکتور نهایی صادر شده و به کاربر اطلاع داده میشود تا نسبت به پرداخت بقیه مبلغ اقدام کند. بعد از تسویه مابقی مبلغ توسط کاربر تحویل کالا مانند پروسه تحویل فوری خواهد بود.

نحوه تحویل و ارسال سفارش:

کاربران عزیز میتوانند محصولات خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرند، بدین منظور باید در هنگام خرید محل تحویل سفارش را مشخص کنند.

لطفا دقت بفرمایید که آدرس و شماره تلفن و نام شخص گیرنده را درست وارد کنید. بدیهی است اگر اطلاعات وارد شده اشتباه باشد، سفارش به مقصد نرسیده یا لااقل به موقع نمیرسد.
اگر در زمان تحویل کالا، شخص گیرنده حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار میباشد.
ارسال کالا در تهران توسط پیک قابل اعتماد ما و برای شهرستان از طریق پست انجام میشود.
زمان ارسال: زمان ارسال برای کالای موجود: سفارشی که قبل از ساعت 15 ثبت شود همان روز ارسال شده و سفارشی که بعد از ساعت 15 ثبت شود فردای آنروز تا ساعت 13 ارسال می گردد.

زمان ارسال برای کالای ناموجود: بعضی از کالاها قبل از ارسال نیاز به طی کردن بخشی از پروسه ساخت دارند که در اینصورت در زمان خرید با عبارت تحویل 3 الی 7 روز کاری مشخص میشوند. بنا به نوع محصول سه الی هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساخت تکمیل شود و کالا آماده ارسال گردد. پس از آماده شدن به مشتری اطلاع رسانی شده تا نسبت به تسویه مبلغ باقیمانده اقدام کند. بعد از ساخت و تسویه کامل روال ارسال مانند روال تحویل فوری میشود. اگر در مورد زمان دقیق تکمیل ساخت محصول مورد نظرتان سوال یا ابهامی داشتید، با شماره پشتیبانی سایت ۰۹۳۰۱۳۷۸۰۱۷ تماس حاصل فرمایید.

نحوه ارسال : ارسال برای مناطق بیست و دوگانه تهران توسط پیک خود ما و ارسال برای شهرستان توسط پست پیشتاز انجام میشود. تمام کالاهایی که پست می شود بیمه می گردد.

هزینه ارسال: هزینه ارسال رایگان می باشد.