درباره آریا زرین

شروع به کار گالری طلای “آریازرین” در تاریخ  1398/04/16 ، توسط اینجانب محمدامین حیدری به عنوان سرمایه گذار و مدیر مجموعه ، می باشد. تمامی زیورآلات و جواهراتی که توسط گالری طلای “آریازرین” به مخاطبین و دوستداران این گالری عرضه می شود ، همگی طراحی شده و دست ساز می باشند ؛ که همین امر باعث پیشرفت و متمایز گشتن گالری طلای “آریازرین” از دیگر رقبا ، توسط مخاطبین این برند شده است.

محصولات گالری طلای “آریازرین” تماماً از جنس طلای ۱۸ عیار می باشند و عموماً  در طراحی و ساخت آنها از سنگهای نیمه قیمتی مانند : عقیق، فیروزه، جید، لاجورد و … و نیز متعلقات دیگری مانند چرم و بافت، برای هرچه زیباتر شدن و تطابق با سلیقه مشتریان استفاده می شود . همچنین در کالکشن جواهرات این گالری از سنگهای قیمتی مانند: برلیان ، یاقوت و زمرد استفاده شده است.
گالری طلا آریازرین در طی همه سالهای فعالیت خود، با در نظر گرفتن رضایت و سلیقه مشتریان ، کارآفرینی و تولید ملی را هدف اصلی خود قرار داده و باور دارد که می تواند بستری مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادهای جوان و درخشان باشد.

اینجانب و همکارانم در تلاش هستیم تا مراکز هنری و کارگاه های کوچک خانگی را مورد حمایت خود قرار داده و با پشتیبانی از آن ها در امر آموزش تامین مواد اولیه و فروش محصولات آنها ، زمینه اشتغال زایی و کسب درآمد برای افرادی که به هنرهای دستی ایرانی علاقه مند هستند را فراهم آوریم. با توجه به این موضوع، همواره چند اصل طلایی را به عنوان مهم ترین اصول کار خود در نظر گرفته ایم که مهمترین آنها شامل توجه به خواسته ها و نیازهای مشتریان و همچنین حمایت و پشتیبانی از هنرمندان در ارائه محصول و تولیدات آنها است.

چهار ستاره طلایی آریازرین:

ستاره اول – میز پژوهش:
نقطه اتصال میان هنرمندان ، دانشجویان و بازرگانان به معنای تولید خلاقانه بوده و این عزیزان می توانند از خدمات این بخش از آریازرین استفاده نمایند.

ستاره دوم – تضمین قیمت:
با خرید از فروشگاه آریازرین می توانید به صحت ادعای ما در خصوص قیمت ها مهر تایید زده و ما را نیز به دوستان خود معرفی نمایید.

ستاره سوم – بازار هر سلیقه:
از مزایای آریازرین همخوانی با سلیقه مشتری است به گونه ای که همراهان ما با هر گروه سنی و هر دیدگاهی امکان انتخاب محصول را داشته وحتی می توانند طلا و جواهرات مورد نظر خود را به ما سفارش دهند . بدبن ترتیب که پس از پر نمودن فرم در خواست به همراه مشخصات کامل و در بازه زمانی مشخص می توانند سفارش خورد را دریافت نمایند.

ستاره چهارم:
که از بی نظیر ترین و بهترین امتیازات آریا زرین است حضور همیشگی و پرمهر هنرمندان صاحبان هنر اساتید مدیران دانشجویان است که ما را در رسیدن به هدف بزرگمان یاری می کنند .با افتخار برسینه پر مهرمان نصب کرده و آن راچراغ راه طولانیمان قرار می دهیم.